Palangos TAU meno kolektyvai

Palangos TAU meno kolektyvai

Palangos TAU šokių kolektyvas „JŪRĖ“

Tarptautinis šokių festivalis “ 100 šokių pynė Lietuvai“

2017-09-30   Vilniuje dalyvavome Tarptautiniame šokių festivalyje “ 100 šokių pynė Lietuvai“. Renginio organizatoriai – Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetas ir Nacionalinė trečiojo amžiaus universitetų asociacija. Festivalį globojo Lietuvos Respublikos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis

 

Tarptautinė Baltų vienybės diena Palangoje.

2017-09-23  Tarptautiniame Baltų vienybės dienos minėjimo renginyje Palangoje

 

Šokių festivalis "Laiko karoliai" Visagine

2017-08-04/05  šokome respublikiniame senjorų šokių festivalyje „Laiko karoliai“ Visagine ir gerėjomis šio krašto lankytinais objektais

 

Klaipėdos Jūros šventė

2017-07-29  Klaipėdoje Jūros šventėje

 

Palangos kurorto šventė „Myliu Palangą“

2017 -05-26  Palangos kurorto šventėje „Myliu Palangą“

 

Dalyvavome Užgavėnėse Palangoje

2017-02-28  Užgavėnių šventėje Palangoje

„Bočiams“ 55-eri!!!

2016-11-26  Liaudiškų šokių kolektyvo „Bočiai“ 55-erių metų jubiliejinėje šventėje

Narių gimtadieniai ir šventės

Šokių kolektyvo „Jūrės“ narių gimtadieniai ir šventės

Renginyje „Palangos stalas 2016“.

2016-09-24 šokių kolektyvas „Jūrė“ atstovavo Palangos TAU renginyje  „Palangos stalas 2016“.

Žydų genocido dienos minėjimas

2016-09-23 šokių kolektyvas „Jūrė“ kartu su Palangos gimnazijos moksleiviais paminėjome Žydų genocido dieną. Prie paminklinio akmens Palangos botanikos parke sušokome žydų šokį „Chulu“.

Renginyje „Visa Lietuva šoka“.

2016-09-19 šokių kolektyvas „Jūrė“ sukasi su visais, dalyvaujančiais renginyje „Visa Lietuva šoka“.

Festivalyje „Annas danči"

2016-07-23 vėl Lietuvos vėliava plevėsavo Bauskėje. Šokių kolektyvas „Jūrė“ buvo pakviesta į šokių festivalį „Annas danči“.  Vietiniame laikraštyje kartu su latvių kolektyvų pasirodymo nuotraukomis išspausdintos ir mūsiškės.

Keliones į Naisius

2016-06-20 ir 21 d.d. šokių kolektyvas „Jūrės“ susiorganizavo keliones į Naisius.  Pakvietėme kartu keliauti ir  Palangos TAU klausytojus.

Svečiai iš Bauskės

2016-05-06 į Palangos TAU konferenciją pasikvietėme šokių kolektyvą iš Bauskės.

Padvarių socialinės globos namuose

2016-03-08 šokių kolektyvas „Jūrė „koncertavo kartu su ansambliu „Žara“  Padvarių socialinės globos namuose.

Užgavėnių šventėje

2016-02-09 šokių kolektyvas „Jūrė“ užgavėnių šventėje – VESTUVININKŲ vaidmenyje. Pabėgėlio ir lietuvaitės vestuvės su piršliu, svočia, pabroliais, pamergėmis ir … naujagimiu.

 

Atidarymo šventė

2015-10-01 Palangos TAU mokslo metų atidarymo šventė

Renginyje „Visa Lietuva šoka“.

2015-09-16 šokių kolektyvas „Jūrė“ šoka Kurhauzo aikštėje renginyje  „Visa Lietuva šoka“.

Bauskės šokių festivalyje

2016-07-26 šokių kolektyvas „Jūrė“ buvo pakviesta į Bauskės šokių festivalį „Annas danči“, kur dalyvavo daugiau nei 10 Latvijos miestų šokių kolektyvų bei kolektyvas iš Klaipėdos. Norėdami ten dalyvauti, išmokome šokių, kuriuos šoka Europos šalių bendraamžiai (daugiausia  moterys). Festivalio metu aikštėje šoka visi kolektyvai, mokantys tą šokį. Malonus jausmas ir pasididžiavimas, kai plevėsuojant Lietuvos ir Latvijos vėliavoms, visi sukomės vienodu šokio ritmu mus jungiančioj melodijoj. Tikriausiai daugelis grįžo prisiminimais į Baltijos kelią, kai 1989-08-23 stovėjome susikibę rankomis. Susipažinome su Bauskės pilies muziejumi, grįždami trumpai aplankėme Rundalę.

Šokių festivalyje „Laisvės vardas – Marijampolė"

2015-04-28 šokių kolektyvas „Jūrė“ dalyvavome Trečiojo amžiaus universitetų respublikiniame šokių festivalyje „Laisvės vardas – Marijampolė“. Renginys buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės 25 – osioms metinėms ir Marijampolės  TAU 10-mečiui paminėti. Dar dalyvavo Druskininkų, Kazlų Rūdos, Mažeikių, Rietavo, Telšių TAU šokėjai. Ekskursijoje susipažinome su Marijampole.

Palangos senelių globos namuose

2015-02-16 Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga koncertavome Palangos senelių globos namuose. Šoko „Jūrė“, dainavo „Žara“.  Buvo bendrų dainų, šokių ir vaišių su globotiniais.

Kartu su ansambliu "Žara"

Šokių kolektyvo „Jūrės“ palydėtuvės kartu su TAU moterų vokaliniu ansambliu „Žara“

Pirmasis pasirodymas Kurhauze

2014 m balandžio mėn. šokių kolektyvo „Jūrės“ pirmasis pasirodymas Kurhauze su šokiu „Grandskveras“.

Šokių kolektyvo „JŪRĖ“ įkurimas

Tai nutiko 2014 metų sausio mėnesį. Viename Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojų renginyje universiteto vadovybė pakvietė senjorus burtis į šokių ratelį. Norintieji šokti 2014 metų vasario 3 dieną susirinko į pirmąją repeticiją. Tai ir yra šio kolektyvo, pradžioje turėjusio 14 narių, gimimo diena. Mokyti šokio ryžosi vadovė Janina Serapinienė. 2015 m balandžio mėn. 8 dieną kolektyvas buvo „pakrikštytas“  „JŪRĖS“  vardu.

Palangos TAU moterų ansamblis „ŽARA“

Dainų festivalyje „Jei daina širdy - esame jauni“

2018-11-10 d. Palangos TAU moterų choras „Žara“ Vilniuje dalyvavo  IV-ąjame senjorų  chorų ir vokalinio ansamblio festivalyje „JEI DAINA ŠIRDY – ESAME JAUNI“. Festivalį atidarė ir sveikinimo žodį tarė Vilniaus TAU rektorė Zita Žebrauskienė. Dainų festivalyje dalyvavo šešiolika Trečiojo amžiaus universiteto kolektyvų iš įvairių Lietuvos miestų. Dalyviai atliko tris skirtingo charakterio Lietuvių liaudies dainas: Žemaičių krašto dainą „Kas pramynė tus takelius“, „O atsimenu nameli“, „Ar tu žinai“. Tradiciškai festivalį užbaigė bendra daina: J. Tiškaus ir A. Saulyno „Mes išliksim jauni“.

Moterų choro „Žara“ dalyvės po festivalio turėjo galimybę apsilankyti naujausiame muziejuje „MO“. Liko sužavėtos muziejaus erdvės, didingumo,  ekspozicijų pateikimo.

Dėkojame Palangos TAU moterų choro vadovei Nijolei Petrauskienei, akompaniatoriui  Vincui Paulauskui ir choro seniūnei Danutei Šakinienei.

Akimirkos iš festivalio ir muziejaus:

Dainų festivalyje Vilniuje

2016 m. lapkričio 26 d. Palangos Trečiojo amžiaus universiteto moterų choras  „Žara“ dalyvavo Vilniuje Edukologijos universitete, Medardo Čobato Trečiojo amžiaus universiteto organizuojamame tarptautiniame dainų festivalyje „Jei daina širdy- esame jauni“. Festivalyje dalyvavo dvidešimt Trečiojo amžiaus universitetų kolektyvų  iš visos Lietuvos , taip pat buvo svečių iš Baltarusijos ir Latvijos. Kiekvienas kolektyvas buvo paruošęs po dvi dainas, viena iš jų reprezentuojanti savąjį miestą. Festivalio pabaigoje visi kolektyvai dainavo bendrą dainą „Mes išliksim jauni“. Kiekvieno miesto dalyviai vaišių stalą pildė savo pagamintais patiekalais. Sakė sveikinimo žodžius organizatoriams ir džiaugėsi  tokio festivalio svarba TAU bendruomenėse. Dėkojame, Palangos TAU choro vadovei Nijolei Petrauskienei, akompaniatoriui  Vincui Paulauskui, choro seniūnei  Danutei Šakinienei, taip pat visam moterų „Žaros“ kolektyvui.

Vasario 16-osios g. 6, Palanga