Gruodžio 5 d. vakarą Tarptautinės savanorių dienos proga Palangos kurhauzo koncertų salėje buvo pagerbti kurorto savanoriai. Šioje gražioje šventėje buvo nominuota ir apdovanojimą už savanorystę gavo Palangos Trečiojo amžiaus universiteto dalyvė – Judita Aleksandravičienė.
Judita – buvusi lietuvių kalbos mokytoja-ekspertė, atvykusi iš Skuodo. Jau dešimt metų gyvena Palangoje. Aktyviai dalyvauja Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) veikloje, lanko moterų chorą „Žara“, taip pat yra vedusi Naujametę popietę Palangos TAU dalyviams (pati rašė ir scenarijų).
Kaip Judita pradėjo savo savanorišką veiklą Palangos trečiojo amžiaus universitete? Prieš keletą metų skaitė Palangos TAU dalyviams paskaitą „Gimtasis žodis – mūsų sielos veidrodis“. Po paskaitos sulaukė daug komplimentų dėl mokėjimo perteikti žinias. Mokėdama anglų kalbą Judita sugalvojo, kad šias žinias gali perteikti senjorams. Taip pat sulaukėm Juditos pasiūlymo vesti anglų kalbos mokymus savanoriškais pagrindais Palangos Trečiojo amžiaus universiteto dalyviams. Kaip pati Judita sako: „-Negaliu be iššūkių, tokia jau esu“.
Juditos vedami anglų kalbos mokymai vyksta jau dvejus metus, vieną kartą per savaitę po vieną valandą.
Grupėje yra 22 senjorai, norintys išmokti anglų kalbos. Judita labai atsakingai ruošiasi visoms pamokoms, pagalvoja apie kiekvieną savo studentą.

Taip pat džiaugiamės, kad iš Palangos Trečiojo amžiaus universiteto yra ir daugiau savanorių, kurie buvo nominuoti už savanorystę ir gavo apdovanojimus. Savanorystė už Palangos Trečiojo amžiaus universiteto ribų.
Dėkojame: Gražinai Jonaitienei, Viktorijai ir Edvardui Gedvilams, Undinei Grikpidienei bei Liudvinai Misenkienei.