Kovo 9 d. įvyko Palangos miesto socialinių pedagogų metodinio būrelio apskritojo stalo diskusija su socialiniais partneriais „Vaiko gerovė – visų atsakomybė: iššūkiai ir bendradarbiavimo stiprinimas tarp institucijų“. Susitikime dalyvavo Palangos miesto socialinių pedagogų metodinio būrelio nariai, Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus tarpinstitucinė koordinatorė, Palangos miesto policijos komisariato atstovai, Vaiko teisių apsaugos tarnybos specialistė bei Socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkės.
Susitikimo metu aptarti aktualūs vaikų gerovės užtikrinimo ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo klausimai. Diskusijos metu dalyviai dalijosi profesine patirtimi, įžvalgomis bei praktika, kaip įvairios institucijos gali veiksmingiau bendradarbiauti sprendžiant su vaikų gerove susijusias situacijas ir laiku suteikiant reikalingą pagalbą vaikui bei jo šeimai.
Socialiniai partneriai atsakė į pateiktus klausimus, vyko konstruktyvi ir prasminga diskusija. Susitikimas dar kartą parodė, kad tik glaudus skirtingų institucijų bendradarbiavimas padeda efektyviau spręsti iškylančius iššūkius ir užtikrinti vaikų gerovę.
Socialinių pedagogų metodinis būrelis dėkoja visiems socialiniams partneriams už dalyvavimą, skirtą laiką, profesionalias įžvalgas ir bendradarbiavimą.