Naujuosius mokslo metus pradėjome jau tradicine tapusia Palangos miesto pedagogų konferencija. Šių metų konferencijos tema „Įtraukusis ugdymas: kad svajonė taptų realybe“. Ši konferencija – tai 2022 m. Palangos švietimo pagalbos tarnybos tuo pačiu pavadinimu perengtos ilgalaikės kvalifikacijos tobulinimo programos tęsinys.

Konferencijoje pranešimus skaitė profesorius Boguslavas Gruževskis, docentė Sigita Girdzijauskienė ir „Renkuosi mokyti“ programos įtraukiojo ugdymo strategijos koordinatorius Artur Adam Markevič. Pranešimuose buvo kalbama apie tai, kaip užtikrinti visavertį kiekvieno mokinio dalyvavimą ugdymo procese, atsižvelgiant ne į bendrą standartą, o į kiekvieno vaiko poreikius ir galimybes, taip pat kaip atpažinti ir dirbti su gabiaisias vaikais ir, apskritai, kaip užauginti sėkmingą žmogų.

Konferencijoje vyko ir darbas sekcijoje, kuriose visos Palangos miesto ugdymo įstaigos pasidalino gerąją patirtimi įtraukiojo ugdymo tema, atrado naujų idėjų, kurias galėtų įgyvendinti savo ugdymo įstaigose.

Konferencijos programa

Konferenciją organizavo Palangos švietimo pagalbos tarnyba.

Konferenciją finansavo Palangos miesto savivaldybė.