Balandžio 18-19 d. Palangos ugdymo įstaigų vadovai lankėsi Vilniaus ugdymo įstaigose. Mokyklų vadovai vyko į Vilniaus Gerosios Vilties progimnaziją, o ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai – į Vilniaus lopšelį-darželį „Jurginėlis“.

Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos direktorė pristatė projektus ir programas, kuriose aktyviai dalyvauja mokyklos mokytojai, tai „Tyrinėjimo menas“, „Vilnius yra mokykla“, „Fenomenais grįstas ugdymas“ ir kt., apžiūrėjome mokykloje įkurtas modernias FabLab dirbtuves, relaksacijos kambarį, įrengtas skaitymo erdves siekiant didinti moksleivių skaitymo motyvaciją.

Vilniaus lopšelyje-darželyje „Jurginėlis“ vadovai dalyvavo vaikų praktinėje veikloje, išbandė STEAM priemones, apžiūrėjo vidaus ir lauko erdves.

Edukacinės išvykos metu taip pat apžiūrėjome atnaujintas Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos erdves, sužinojome apie visas ten teikiamas paslaugas, aplankėme naujai atidarytus Sapiegų rūmus, dalyvavome ekskursijoje „Užupio skersvėjais“.

Dėkojame kolegoms iš EDU Vilnius už bendradarbiavimą, bei Vilniaus ugdymo įstaigų vadovams ir mokytojams už nuoširdų priėmimą!