Balandžio 23 d. įvyko Palangos miesto mokyklų metodinės tarybos susirinkimas, kurio metu analizuota mokytojų metodinė veikla. Aptartos pagrindinės vykdytos veiklos, jų stiprybės bei tobulintinos sritys.

Didelis dėmesys skirtas atvirų pamokų ir pamokos studijos palyginimui, analizuojant šių metodų veiksmingumą mokinių mokymuisi. Taip pat aptartos bendradarbiavimo su kitų savivaldybių metodiniais būreliais galimybės bei tinklaveikos stiprinimas.

Susirinkimo metu dalyviai, dirbdami grupėse ir taikydami SCAMPER metodą, teikė siūlymus metodinės veiklos tobulinimui. Išskirtos pagrindinės kryptys: didesnis dėmesys refleksijai, aktyvesnis mokytojų įsitraukimas bei įvairesnės dalijimosi patirtimi formos.

Numatyti tolimesni žingsniai:

  • tobulinti atvirų pamokų refleksiją taikant mokinių stebėjimo įrankius;
  • plėsti gerosios patirties sklaidos formas, organizuojant veiklas įvairesnėse, netradicinėse aplinkose;
  • skatinti mokytojų bendradarbiavimą ir dalijimąsi patirtimi tarp savivaldybių.